5 dôvodov pre nákup na VašeKabelky.sk

dámske kabelky, kabelky vasekabelky.sk

VašeKabelky.sk sú moderný internetový obchod s výberom z 1500 druhov tovarov.

Kabelky, peňaženky, spoločenské kabelky, bižutéria, v módnych trendových prevedeniach za atraktívne akciové ceny a zľavy.

Prečo nakupovať na VašeKabelky.sk?

VašeKabelky.sk Vám prinášajú množstvo prevratných noviniek v oblasti internetového nakupovania:

– Revolučný dizajn obchodu Vám ponúka príjemný, ničím nerušený výber kabelky, intuitívne jednoduché ovládanie prezerania stránok a produktov s veľkými zreteľnými obrázkami a s veľkým automatickým zväčšením detailu obrázku jednoduchým priložením kurzora.

– VašeKabelky.sk sú priateľským obchodom pre všetky mobilné aplikácie, rozloženie stránky sa automaticky prispôsobí Vášmu mobilnému zariadeniu a umožní Vám pohodlné prezeranie stránok v rozmeroch Vášho dispeja.

– Inteligentné vyhľadávanie Vám poskytne ďalší komfort pri hľadaní obľúbenej kabelky, stačí ak do vyhľadávacieho poľa napíšete slovný reťazec v tvare napr.: veľké kabelky, malé kabelky, kožené kabelky, lakované kabelky, čierne kabelky, červené kabelky, večerná kabelka, ružová kabelka, kabelky cez telo, crossbody kabelky, kabelka aktovka, kožené peňaženky, veľké peňaženky, čierne peňaženky, červené peňaženky, lakované peňaženky, atď… Po kliknutí na ikonu lupy vpravo, sa Vám okamžite zobrazí požadovaný výber. (Náš tip: ak vložíte iba slovo čierna, červená, zelená, modrá, atď… vyhľadávanie Vám ponúkne všetky druhy tovarov vo zvolenej farbe.)

– VašeKabelky.sk doručujú všetky zásielky kuriérskou spoločnosťou DPD. Doručenie je pohodlné a rýchle, zásielku obdržíte na Vami udanú adresu do troch dní, s možnosťou zmeniť termín doručenia podľa Vašich potrieb. Ak si zvolíte pri zadávaní objednávky formu platby dobierka, potom môžete zaplatiť svojou platobnou kartou aj priamo kuriérovi pri prevzatí zásielky.

– VašeKabelky.sk Vám ponúkajú viacero spôsobov ako sledovať novinky v sortimente. Prihláste sa na odber noviniek emailom, staňte sa naším fanúšikom na Facebooku, sledujte náš RSS kanál, budete informovaní vždy prví!

VašeKabelky.sk sú Vaše!

Reklamy

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s